Replika Telefon

Replikanın kelime anlamı herhangi bir şeyin birebir kopyası anlamına gelmektedir. Replika telefonda orjinal bir markanın görsellik de birebir aynısının üretilmesidir. Replika telefonda görsellik çok önemlidir çünkü orjinal telefonla birebir aynı görüntüye sahip olması gerekmektedir. Dışarıdan bakıldığında orjinal telefonla replika telefonun görüntüsünün ayırt edilemiyecek kadar benzer olması gerekir. Replika bir Swatch saat ile orjinal bir Swatch saati görsellikte ayırt etmek çok zordur. Kadın çantalarında da orjinal ve replikayı ayırt etmek çok zordur. Örnekler de gördüğümüz gibi görsellik anlamında birebir aynıdır ancak işlevsellik değişkenlik göstermektedir. Replika telefonun ram,kamera ve ghz orjinalinden düşüktür ama yinede replika telefonlar kalitelidir.

Tüm replika telefonlarda Android işletim sistemi yüklüdür ve orjinal android telefonlar gibi replika telefonlarda da marketten uygulama yükleyebilirsiniz. İphone replikalarda da android yüklüdür ve burda da android mağazadan uyguluma yükleyebilirsiniz. Replika telefonlarda asla App Store yüklü olmaz. Çünkü ios işletim sistemi Apple markasına aitti ve replika telefonlarda asla kullanılamaz.

Replika telefonlarda App Store yüklü diyen firma yalan söylüyordur kesinlikle inanmayınız. Katar AVM uygun ve kaliteli replika telefon satışı yapar. Katar AVM’den replika telefon satın alırsanız bir sorun yaşamazsınız.

En kaliteli ve en ucuz Replika Telefonları biz satıyoruz.

1.kalite replika telefon Katar AVM'de.

Blog